Oslavy 115.založení našeho SDH

V sobotu 6.srpna od 15 hodin proběhl  nácvik dálkové dopravy vody Chvalčov- Svatý Hostýn

Po nasání vody z čerpacího stanoviště po výstřik u rozhledny celé zavodnění požárního vedení v délce 1998m trvalo 39 minut.

Na celé akci se podílely tyto sbory dobrovolných hasičů.

Hošťálková

Hulín

Domaželice

Loukov

Bystřice pod Hostýnem

Rychlov

Slavkov

Jankovice

Brusné

Rusava

Všem velké díky, že jste nám tuto akci pomohli zrealizovat.

Bez Vás všech by jsme vodu na Hostýnek nedostali.

Díky všem našim příznivcům, sponzorům a Klubu lyžařů Kroměříž zastoupena panem Jakubem Juračkou za poskytnutí jejich techniky k převozu požárních čerpadel v nepřístupném terénu.

Tak a je to tu konečně první album nějakých foteček z nácviku, průběžně budeme fotky a videa přidávat .

Prosíme všechny kdo má z akce nějaké fotečky a byli by ochotni je nám zaslat na náš email   hasicichvalcov@seznam.cz  moc děkujeme.