TOPlist
Požár
Dne 18.4.2014 na pokyn krajského operačního střediska ve Zlíně vyjížděla jednotka SDH Chvalčov spolu s dalšími 10 jednotkami HZS Zl.Kraje a jednotkami sboru dobrovolných hasičů do obce Police u Valašského meziříči k požáru uskladněného sena. Výjezd jednotky 21:20 Návrat na základnu 3:55 CAS 24 1+6 Opel Frontera 1+3


SDH Chvalčov

SDH Chvalčov

Sbor dobrovolných hasičů Chvalčov je občanské sdružení (podobně jako např. Zahrádkáři, Včelaři atd.), působící na úseku požární ochrany, tzn. že tyto hasiče můžete spatřit např. při pořádání různých kulturních akcí v naší obci např. (pálení čarodějnic,hodové slavnosti,atd) dále je můžete potkat na všech kulturních akcích kde tito hasiči vykonávají "Požární asistenci".
JSDHO Chvalčov

Součástí SDH je "Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce", jejímž zřizovatelem je podle zákona město ve kterém JSDHO působí. Dle velikosti města (počtu obyvatel, podniků s nebezpečnými technologiemi, atd.) je naše JSDHO zařazena do kategorie JPO V.

Členové jednotky působí v jednotce dobrovolně, při svém dalším „civilním" zaměstnání a v případě vyhlášení poplachu (v naší obci sirénou PO, sirénami CO, a SMS zprávou na mobilní telefon každého člena) se členové jednotky musí neprodleně dostavit do hasičské zbrojnice. Jednotka musí vyjet dle zákona k události do 20 minut od vyhlášení poplachu.

V jednotce působí 18 členů což je plný početní stav daný zákonem. Jednotka je především předurčena pro obec Chvalčov "Hasební obvod".
Motto:
"Hasiči jsou lidé, kteří utíkají od svých rodin a domovů aby pomohli ostatním v nouzi,
mnohdy s nasazením zdraví a vlastního života"

Historické fotografie našeho okolí

1471063593.jpg
1539103816.jpg
1567651538.jpg
P1210006.JPG
Služba
Služba:
V-
S-
H-


úklid:
Předání  každý    pátek 18-19:00 
HASIČI ZNAK 0.JPG

Informace pro členy SDH a JSDHInfo pro členy SDH:V sobotu 21.5. brigáda ve zbrojnici od 13:00.
 
 

 


 

 

 

Stav v Bystřičce v cm
Graf nelze zobrazit
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one